Yaşam · 20 Nisan 2020

Dikili Tip Elektrik Panoları

Elektrik tesisatı, ekran, sinyal lambası vb. Kontrol ve kontrol düğmeleri. Parçalarının monte edildiği kutuya elektrik paneli denir. Sigortalar, kontaktörler, röleler, göstergeler, akım trafoları, voltmetre anahtarları ve termomanyetik giriş anahtarları içerir. Dikili tip elektrik panoları elektrik kontrolü ve güvenliği içindir.

Teknik özellikler

Koruma sınıfı: IP 40 ve IP 54 60529’a göre
Boya rengi: RAL 7035, elektrostatik toz boya
Gövde: 1,5 mm
Kapı: 2 mm

Montaj plakası: 2 mm (galvanizli) isteğe bağlı olabilir. Poliüretan yaz conta. Yapı Malzemesi Tüm enerji sistemlerinde kullanılan dağıtım, motor yönetimi ve kontrolü, kompanzasyon, transformatör, aydınlatma, şantiye ve ölçüm panolarından oluşmaktadır. Dikili tip elektrik panoları, modüler ve kolay malzeme montajı olarak mevcuttur.  Bunun yanı sıra bu seriler otomasyona yönelik olabilir veya aydınlatma ve enerji dağıtımında kolayca uygulanabilir.  Bununla birlikte tek ve çift montaj plakalı bu seriler her iki yönde de tek yönde levhaya

Kontrol Tabloları

Gösterge tabloları makine kontrolleri ve otomasyonunda kullanılır. Endüstriyel tesislerin ve üretim makinelerinin kontrolünde kullanıcı için fiziksel kullanım kolaylığı sağlar. Toza dayanıklıdır ve her yönden gelen düşük basınçlı su püskürmelerine karşı korumalıdır.

PC Dolabı

Dijital kontrollü makinelerde ve PLC tabanlı kontrol sistemlerinde gerekli olan bilgisayar donanımını destekler ve basitleştirir.

Kurulun Özellikleri

Tüm paneller iç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Her türlü dağıtım yükü için uygun CTP panel, paslanmaz çelik, bakım gerektirmez, standart IEC / EN 62208, iç ve dış mekan kullanımı için uygundur.

Yerleşik Panoları

Dekoratif bir görünüm ile tasarlanmıştır ve iç mekan dağıtım amaçları için yararlıdır. Sökülebilir gövde çerçevesi kurulumu kolaylaştırır ve kullanıcıları parazitlerden korur. Dış yüzeyde daha az konveksliği olan menteşe ve kilitleme sistemi ile dar bölgedeki kıtlıkları ortadan kaldırır.

Kablolu Sistem Panelleri

Dahili atkı sistemi ile iç dağıtım sistemi ile koruma ve estetik sağlarken ağ dağıtımı, aydınlatma ve kompanzasyon gibi uygulamalar sunar. İç kapak ve atkı sistemi gerektiği gibi eklenebilir.

Yüzeye monte paneller

Teknik özellikler

Boya rengi RAL 7032 Elektrostatik toz boya
Sac kalınlığı
Gövde: 1,2-1,5 mm
Kapaklar: 1,2-1,5 mm
Montaj plakası: 1,2-1,5 mm
Poliüretan Yaz Keçesi

Kullanım Alanları

Dağıtım sistemlerinde, düşük akım sistemlerinde, düşük güç kompanzasyonunda ve MCC sistemlerinde kullanılır. Dikili tip elektrik panoları özellikle ofisler ve binalar için panel dağıtım panoları bu sınıfa girmektedir.

Duvar tipi Ankastre muhafazalar Teknik özellikler

Boya rengi Elektrostatik toz boya Sac kalınlığı
Gövde: 1,2-1,5 mm
Kapaklar: 1,2-1,5 mm
Montaj plakası: 1,2-1,5 mm
Poliüretan Yaz Keçesi

Paslanmaz çelik paneller

 1. Özellikler Sac kalınlığı
 2. Gövde: 1,5 mm, 304 paslanmaz çelik
 3. Kapı: 2 mm, 304 paslanmaz çelik
 4. Taban: 2 mm, 304 paslanmaz çelik
 5. Poliüretan yaz conta Standart Özellikler 1. 150 ° ön kapı
 6. Ön delikli ön ve arka çerçeveler
 7. Üç noktalı kilitlenebilir kilitleme mekanizması ile ön kapı
 8. Kapının gücünü artıran çok amaçlı profiller
 9. arka kapı salıncak vida
 10. Derinlik contaları ve montaj plakaları
 11. Sökülebilir Yan Sayfalar Piyano Panelleri Teknik Özellikler
 12. Boya Rengi RAL 7032 Elektrostatik Toz Boya
 13. sac kalınlığı
 14. Gövde 1.5mm
 15. 2mm kapaklar
 16. Montaj plakası 2mm
 17. Taban 2mm Poliüretan yaz conta Standart özellikler
 18. Makas kapakları (kapak tutucu)

DM Serisi Duvar Montaj Levhaları

DM Serisi; dikili tip elektrik panoları Makine mühendisliği, otomasyon ve kontrol sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Çeşitli montaj seçenekleri ile tüm ihtiyaçları karşılayabilir. Toza dayanıklıdır ve her yönden gelen düşük basınçlı su püskürmelerine karşı korumalıdır.

Ürün satın almak için https://www.ponismetal.com.tr/dikili-tip-elektrik-panolari web sitesini ziyaret edebilirsiniz.