Yaşam · 30 Mart 2018

Beylikdüzü’ne Hayat Verecek Burç İstanbul Projesi

Beylikdüzü’nün çehresine bambaşka bir hava katacak olan konut projeleri aynı zamanda semte çok daha modern bir atmosfer de kazandırıyor. Bu projeler arasında MHM Yapı tarafından hayata geçirilen burç İstanbul da bulunuyor. kentteki ana yollara yakın bir bölgede, Gökevler Mahallesi’nde hayata geçirilen proje 2+1 konut tipleri sunuyor.

İsteğe Göre 3+1’e Dönüşebilecek Evler

Projede esnek bir detay göze çarpıyor. Eğer yakın bir tarihte başvuru yapılması halinde, burç İstanbul projesi kapsamında inşa edilen 2+1 evler, 3+1 ev şeklinde de inşa edilebilecek. Çünkü inşaat henüz tamamlanmadı ve teslimat da gerçekleştirilmedi. Talep olması halinde 3+1 konut tipi şeklinde, söz konusu dairenin inşa edilmesi mümkün olabilecek.

Proje metrobüs duraklarına ve E-5 Karayolu’na oldukça yakın bir bölgede konumlanıyor. Bu yönüyle ulaşım sıkıntısı yaşamadan bu bölgede huzurlu bir hayat sürmek mümkün olabiliyor. Farklı detayları ile dikkat çeken burç İstanbul projesinde ısıtma ve soğutma ise VRF sistemi ile çalışıyor. Bu sistem, çok daha uygun fiyatlar eşliğinde ısıtma ve soğutma işleminin yapılabilmesine olanak tanıyor.

Burç İstanbul Konut Fiyatları

Bu proje kapsamında yer alan bir daireyi satın almak için ödenmesi gereken ücret 589 bin TL ile 992 bin TL arasında değişiyor. Bu arada konutlar Atatürk Havaalanı’na sadece 10 km uzaklıkta olmasıyla da ön plana çıkıyor. Sıklıkla uçuş yapanlar için cazip bir detay olduğu düşünülebilir. Ayrıca konutlar 3 farklı üniversiteye olan yakınlığı ile de beğeni alıyor.