Yaşam · 16 Mart 2021

iPhone 11 Ekran Koruyucu Filmler 

IPhone 11 model telefonlar gerek kullanım farklılığı gerekse Android telefonlara kıyasla işletimlerinin farklı olması ve özellikle dayanaklığı sebebiyle tercih ediliyor. Her geçen yıl üst modelleri çıksa da bu ıPhone telefonların özelliğinin, kalitesinin ve farkını hiç değiştirmiyor. Teknolojinin gelişmesiyle artık bilgisayarın yaptığı her işlemi cep telefonlarımızla yapmaya başladık.

Cep telefonunu bu kadar yaygın kullanılması ve sürekli elimizde olmasından dolayı bazı kazalar da kaçınılmaz oluyor. Cep telefonlarınızda ekran koyucu bulunmadığında düşme veya çarpma sebebiyle hasar görebiliyor. Ayrıca çizilme, çatlak gibi görüntüyü de bozan olumsuzluklar yaşanabiliyor. Bunların önüne geçmek ve yüksek miktarlar ödeyerek sahip olduğumuz telefonları uygun fiyatlara korumak için telefonlarınıza farklı renk seçenekleri ile ekran koyucu film almamız yeterli oluyor.

Ekran Koruyucu Film Özellikleri ve Avantajları

Plastik ve kâğıt gibi ince ekran filmleri özellikle Çin çıkışlı ürünler telefonlarınızı darbeye karşı koruma altına almaz. Ancak pahalı telefonlarınızı korumak için hem kaliteli hem de kullanışlı ekran korucu filmler mevcut. iPhone 11 ekran koruyucu filmler de bu yüzden çokça tercih edilir.

Bunlar ince olması sebebiyle telefonunuza ağırlık vermez, dış görüntüsünde kaliteli bir hareketlilik sağlar. Çizilme, düşme ve darbelere karşı telefonunuzu korur. Ayrıca ekran koruyucu filmler, ekran koruma camlarına göre daha uygun meblağlarla satışa sunuluyor.

iPhone 11 Ekran Koruyucu Filmler 

Markaya Uygun Ekran Koruyucu Filmler

Ekran korucu filmi en sert kalemle dahil çizilmez kalite kontrolden geçirilmiştir. Ekran koruyucu yağ tutmaz, parmak izi bırakmaz, telefonsuzu sert darbelere ve kırılmaya karşı korur. Ekran koruyucu film renk seçenekleriyle de karşımıza çıkıyor.

Örneğin siyah renk ekran korucuyu filmi kullanabilirsiniz. Bu ekran koruyucu film renk başka açıda bulunan kişilerin telefonunuza baktığınızda karanlık bir ekran ile karşılaşmasına sebep olur. Telefonsuzdaki özel içerikleri korumak amaçlı bu renk ekran koruyucu film isteğe göre tercih edilebilir.

iPhone 11 ekran koruyucu filmler telefonunuza ölçüme göre uyarlanmıştır ve tam olur. Bu ekran korucu filmler telefonunuzun ekranı kırılsa dağı parçalanmaz ve etrafa dağılmaz ekranı bütün halde tutar. Daha fazla iPhone 11 koyucu filmler ve farklı ürün seçeneği için https://www.mobilcadde.com/filmler/apple-iphone-11-ekran-koruyucu-filmleri adresini ziyaret edebilirsiniz.