Yaşam · 17 Mayıs 2018

Doğa Dostu Duş Başlığı: The Nebia Shower System

Duş alırken yeni geliştirilen ekosistem dostu duş başlığı ile duşun rahatlatıcı etkisinden faydalanacak, bütün gezegene de fayda sağlayacaksınız. Yeni nesil teknoloji ürünlerinden TheNebiaShowerSystem ile suyu daha az kullanacak ve tasarruf da edeceksiniz. Suyun iyileştirici etkisinden yararlanmak istiyorsanız devrim niteliğindeki yepyeni tasarımla sizler de tanışın.

duş başlığı

duş başlığı

Tasarruf Sağlayan Duş Başlığı Teknolojisi

Mevcut duş başlıkları ile gereğinden fazla su harcanıyor. Yeni sistem duş başlıkları ile yüzde yetmişe varan su tasarrufu da sağlayacaksınız. Ürün sayesinde su tüketiminiz maksimum düzeyde azalacak. Bilindiği gibi su problemi gelecek yıllar için büyük sorun olacağı düşünülüyor. TheNebiaShowerSystem ile sizler de ekosisteme küçük bir katkı sağlayabilirsiniz.

Su tasarrufunun yanı sıra su damlacıklarını daha yoğun hissetmenizi sağlayan ürün sayesinde duşun keyfini de çıkaracaksınız. Su damlacıkları H2Micro özelliği ile daha etkili şekilde dağılıyor. Yaşam kalitenizi yükseltecek yeni teknolojili duş başlığı sayesinde tasarruf da yapacaksınız.

doğa dostu duş

doğa dostu duş

Banyonuzda bu ürün sayesinde buhar odası varmış gibi konforu da yakalamanız mümkün. H2Micro özelliği ile banyoda buhar hissini yaşayacak ve kendinizi sıcak bir bulutun içinde hissedeceksiniz. Buharodası, kendinizi konforda hissetmenizi sağlayacak. Özel geliştirilmiş duş başlığı ile vücudunuz suyu daha yoğun şekilde hisseder. Doğa dostu duş başlığı kolay şekilde monte edilir ve istediğiniz yöne de çevrilir.