Yaşam · 14 Temmuz 2017

Leziz Hamur İşleri İçin Organik Un Seçin

Sağlığımızı tehdit eden birçok doğal olmayan ürünleri soframıza katarak hem kendi hem de sevdiklerimizin sağlığını her geçen gün riske atıyoruz. Özellikle tarım ilacının yoğun kullanıldığı ürünlerin ev ortamında en hijyenik şekilde temizlenmesi neredeyse imkansız olduğundan bu ürünler ile birlikte kullanılan ilaçları yavaş yavaş bedenimize katarak uzun vadede hastalıkların yaşanmasına davetiye çıkarıyoruz. Evlerde en çok kullanılan mamullerden birisi de undur. Organik un kullanımına yer açarak evinizde lezzetli birçok ürünü yaratmanın yanı sıra kendi ekmeğinizi yaparak sevdiklerinize en değerli ve sağlıklı tercihi sunabilirsiniz. Doğal AVM adresi sayesinde tamamen doğal ortamda üretimi yapılmış olan buğdaylardan elde edilen una sahip olabilirsiniz.

organik un

organik un

Organik Un Üretim Aşaması ve Sertifikaları

Organik un ürün grubu içinde yer alan unlar doğal tarım koşullarında üretimi yapılan buğdaylardan elde edilen unlar olup ilaçlama ya da kimyasal hiçbir madde kullanılmadan taş değirmenlerde öğütülen una sahip olabilirsiniz. Buğdayın üretiminden unun paketlenme aşamasına kadar hiçbir ilaç ya da kimyasal maddenin kullanılmaması ile üretimi gerçekleştirilen unu hem çorbalarınızda hem lezzetli hamur işlerinizde hem de ekmek yapımında güven ve huzurla kullanabilirsiniz. Yüksek besin değerine sahip olan unların üretiminde elde edilen buğdaylarda suni gübre kullanımına da yer verilmez. Organik ürün sertifikasına sahip olan unlar tüm test ve aşamalardan geçirilerek adresinize ulaştırılıyor. Gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz organik tam buğday ununu açtığınız zaman serin, kokusuz ve nemsiz ortamda saklayarak uzun süre tazeliğini korumasını sağlayabilirsiniz.

Online Organik Un Siparişi

Doğal AVM adresinde yer alan organik un siparişinizi tamamlayarak ürününüze kısa sürede kavuşabilir ve lezzetlere imzanızı atabilirsiniz. Doğal AVM adresinden gerçekleştireceğiniz tüm alımlarınızda kredi kartının yanı sıra kapıda ödeme kolaylığından da faydalanabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün kurye ile adresinize teslim edilir. Hemen https://www.dogalavm.com/ adresini ziyaret ederek hem organik un hem de organik un ile üretilen makarna ve çeşitlerini satın alabilirsiniz. Siteye ücretsiz üye olabilir ya da e bülten aboneliğinden yararlanarak indirim ve kampanyalardan hemen haberdar olabilirsiniz.