Moda · 12 Aralık 2018

Esmer Hanımlara Yakışan Renkler

Esmer kadınlar özeldir. Çünkü kendilerine yakışacak olan renklerin yelpazesi daha geniştir. Mesela sarışın hanımların işi zordur. Farklı bir renktir sarı ve her renge de uymaz. Bazı renklerin altında kalır, bazılarına da ağır gelir. Soluk kalan bir sarışın için her şey çok kötü olabilir. Ama esmerler için durum farklıdır. Bronz tene yakışan pek çok renk bulunuyor.

bronz ten

bronz ten

Esmerler Cesur Seçim Yapar

Öncelikle pembe rengini örnek verebiliriz. Pembe esmer hanımlara oldukça yakışan onları açan bir renktir. Pembe renk pek çok bayan için risk olarak nitelendirilebilir ama esmer kadınlar için fark etmeyecektir. Pembe bir gömlek giyebilirsiniz. Bu pembe gömleğinizi de güzel bir jean pantolon ile kombinlemeniz hiçte zor olmayacaktır.

esmer

esmer

Esmer hanımlar için koyu renkler de biçilmiş kaftandır. Mesela lacivert renkte bir üst bronz tenli hanımların rahatlıkla taşıyabileceği türdendir. Bu lacivert üstünüzü beyaz bir pantolon ile kombinleyebilir, altın vuruşu da kırmızı rujunuzu sürerek yapabilirsiniz. Sarı rengi de esmer hanımların güzel görünmesini sağlayacak renklerdir. Fakat bazı esmer hanımlar bu rengi cesaret olarak görüyor. Eğer böyleyse siz de kıyafette değil çantada tercih edin. Ama mutlakabu rengi kullanın. Sizde çok iyi duruyor çünkü. Esmer kadınlar için beyaz renk adeta bir jokerdir. Beyaz rengi her zaman her şekilde giyebilirsiniz. Sizden başka kime yakışacak ki zaten?