Moda · 23 Mayıs 2018

En Güzel Tüllü Gelinlik Modelleri

Tüllü ve tüylerden yapılan gelinlik modelleri her zaman sizi tarz sahibi gösterir. Yaka, etek ve dekolte kısımları tüllerle çevrelenen gelinlikler sizi daha zarif gösterir. Gelinlik seçerken ilk önem verilecek duvağıdır. Duvakları tüllü olan modelleri beden tipinize göre uzun ya da kısa seçebilirsiniz. Duvaklarda inciler, taşlar ya da broşlu olan modeller ise gelinliğe daha güzel hava katar.

gelinlik

gelinlik

Tüllü Gelinlik Model Seçiminde Detaylar

Saten ya da şifon gelinlik modeller özellikle kabarık eteklerde daha etkileyici durur. A kesim gelinliklerde de tül kesimlileri tercih edebilirsiniz. Tül üzerinde boncuk detaylar ve nakış desenler kullanılabilir. Etek kısmında tül ve dantel tercih ederseniz gelinliğiniz daha modern bir görünüme kavuşur.

Yaka kesimi, kesim detayı, omzu açık modeller ya da tek omuzlu modeller tüllü gelinlik tercihinizde güzel bir seçimdir. Balık etek, A kesim, kabarık gelinlikler özellikle tüllü gelinlik modellerinde seçebileceğiniz çeşitlerdir. Tül detaylı gelinlikler sizi zarif göstereceği gibi bedeninizi de formda gösterir.

gelinlik modelleri

gelinlik modelleri

Gelinlik seçerken özellikle beden tipinize uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Tül detaylı modeller sizleri daha zarif gösterir. Dantellerle süslenen modeller ise gelinliğe tarz verir. Modern kesimlerden oluşan gelinlik modelleriyle düğün gecenizde göz kamaştırın. Tüllü gelinlik modelleri ile zarif ve şık olabilir üzerindeki taşlı süslemelerle gelinliğinizi daha havalı gösterebilirsiniz. Bedeninize uygun gelinlik modeliyle yeni bir stil oluşturun.