Dekorasyon · 27 Ekim 2020

Boş Duvarlar Nasıl Dekore Edilir?

Boş Duvarları Dekore Etmek

İster yeni taşınmış olun, ister yeniden dekore etme zamanı gelmiş olsun, boş bir alanı dekore etmek çok zor olabilir. Korkmayın! Biraz derin nefes alın ve organize olun!

Galeri Duvarı İçin Doğru Alana Sahip Olduğunuzu Anlayın

Her duvar bir galeri duvarı için doğru nokta değildir, bu nedenle başlamadan önce duvarınızın bir duvar için uygun olup olmadığına karar verin. Özellikle yüksek tavanlı bir odadaki büyük bir duvar, bir sanat galerisi duvarı kurmak için ideal bir yerdir.

dekorasyon

Fotoğraflar

Asma duvar sanatını kullanmanın püf noktası, çıkarılabilir duvar kancaları kullanmaktır. Bunlar çivi veya yapıştırıcı gerektirmez ve arkalarında iz bırakmadan kolayca çıkarılabilir.

Raflar

Raflar harikadır çünkü iki amaca hizmet ediyor; depolama ve dekorasyon. Daha kalıcı bir özellik olan duvar raflarının, duvarı yeniden doldurmak / yeniden boyamak zorunda kalmadan çıkarılması zor olacaktır.

Duvar Boyu Perdeler

Perdelerin sadece pencereleri kapatmakla sınırlı kalması gerekmez. Tasarım özellikleri eklemek için birçok odada kullanılabilirler; yatak odalarında yatak başlıkları, oda bölücüler ve hatta dekor olarak.
Özel bir duvar oluşturmak veya odanın ortasında bir odak noktası oluşturmak için bir perde kullanın. Bu teknik aynı zamanda pencerelerinizin daha büyük görünmesini sağlar.

Katmanlı Aynalar

Birbirine istiflenmiş iki yaldızlı aynayla bu oda eğlence evine yepyeni bir anlam katıyor. Basit ve yapması kolay olmasına rağmen, büyük bir stil ifadesi oluşturur.

Duvarı Duvar Kağıdı ile Kapatın

Duvar kağıdını büyük bir duvarda kullanmak, odanın dekorunu dönüştürmenin harika bir yoludur. Ev tasarımı, oda boyutu veya iç temadan bağımsız olarak çalışır. Dahası, duvar kağıdının montajı da çok kolaydır ve odanın görünümünü anında değiştirebilir.

Basit Tutun

Çerçeveli düz renkler, ihtiyacınız olduğunu bilmediğiniz duvarlara güneşli bir dokunuş olabilir. Beyaz çerçeveler masayı tamamlıyor ancak çok sade görünmeyecek kadar küçükler.

Mobilyalarınızı Çerçeveleyin

Dolduracak çok fazla duvar alanınız varsa, küçük parçaları bir araya getirin. İlginç bir desen oluşturmak veya ona biraz şekil vermek için, çerçeveler koleksiyonuyla duvara dayalı bir mobilya parçasını izleyin.

Cesur olun

Göz alıcı bir banyo için arka duvarın ortasındaki büyük bir parçayı tercih edin. Siyah beyaz fotoğraf nötr bir banyoya çok daha fazla kişilik katacak.

Duvar Saatleri

Duvarlarınızı duvar saatleri ve sanat esintili görünümleriyle süsleyin. Genel olarak eklektik bir his yaratmak için eski duvar dekorunu modern saatlerle eşleştirin. Çünkü zaman başka hiçbir şeye benzemeyen bir hikaye anlatır. Her zaman tasarımları, dokuları ve tarzlarıyla öne çıkan duvar saatlerini edin. Duvarların herhangi bir rengine iyi uyum sağlayabilir, ancak herkesin bakmak istediği spot ışık olabilir.

Kitaplık ve Sandalyeler

Boş bir duvara bir kitaplık koymaya karar veren birçok kişi, raflara şekil verip sonra iyi durduğunu söyler. Bunu bir sonraki seviyeye taşımak ve beklenmeyeni eklemek sizin elinizde. Kitaplığın yanına ilginç bir renk veya kumaşla bir çift sandalye ekleyin. Daha fazla simetri eklemek ve bitmiş ve iyi tasarlanmış bir duvar oluşturmak için sandalyelerin üzerine duvar aplikleri ekleyin.