Yaşam · 10 Aralık 2019

Amazon Müşteri Hizmetleri

Dünya geneline hizmet vermekte olup, müşteri ve kullanıcı sayısı fazla olan e-ticaret sitelerinin müşteri temsilcilerine bağlanmak hiç de kolay değildir. Bu durum, Amazon.com için de geçerlidir. Amazon.com müşteri hizmetlerine bağlanmak gerçekten de zor olduğu gibi, bağlandığınız taktirde de sistemde yaşanan yoğunluklar nedeniyle kısa bir süre bekletilirsiniz. Ancak endişelenmenize gerek yok, çünkü müşteri hizmetleri, size mutlaka geri dönü yaparak işleminizi başlatacaktır. Amazon.com, müşterilerinin sorun ve şikayetlerini daime göz önünde bulunduran bir e-ticaret sitesidir. Amazon müşteri hizmetleri aracılığıyla, Amazon.com’a tüm dilek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Amazon müşteri hizmetlerini arayarak dilek ve şikayette bulunabileceğiniz gibi, sipariş verdiğiniz ürünün hangi kargoda olduğunu ve tarafınıza ulaşacağı tahmini süreyi de öğrenebilirsiniz.

Amazon.com adresinden sipariş ettiğiniz ürünün ne durumda olduğunu sorgulamak için, Amazon müşteri hizmetleri numarası veya Amazon müşteri hizmetleri iletişim bilgileri ile, bizzat Amazon.com adresi ile iletişime geçmelisiniz. Aksi taktirde, dolandırıcıların uzağına düşerek maddi kayıp yaşayabilirsiniz. Peki, Amazon müşteri hizmetleri telefon numarası kaç?

Amazon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İşte, Amazon müşteri hizmetleri telefon numarası;

Amazon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 00 1 206-266-2992

Bir de, Amazon.com adresinin Türkiye’den iletişimini sağlayan Amazon müşteri hizmetleri telefon numarası vardır. Amazon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Türkiye Telefon Numarası: (0850) 390 21 53

Amazon müşteri hizmetlerine hızlı bir şekilde bağlanmak ve bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak için direkbaglanma.net  ziyaret edebilirsiniz.