Yaşam · 15 Ocak 2020

Cast Polyamid, Kestamit Nedir?

Cast polyamid, Enjeksiyon ile Extrüzyon işçiliği ile elde edildikten sonra daha dayanıklı olabilmesi için poliamidlerle karşılaştırılaan bir üründür. Keslamit ise, mekanik olarak dayanıklılık açısından çok yüksek bir değer verilerine sahiptir.

Keslamit elektriksel, mekanik, fiziksel veya kimyasal olarak oldukça üstün değerlere sahip olduğu için sanayi sektöründe çokça kullanılan plastik ürünlerinin başında yer alıyor. Kestamid, döküm yöntemi ile elde edilen, büyük ya da küçük çaplı dişlilerde kullanılan, oldukça sert bir dokuya sahip olan ve düzgün üretilirse uzun süreli bir dayanıklılığa sahip olan bir polyamid ürünüdür.

Dişli yapımlarında kullanılan kestamit ürünü genelde büyük dişliler için tercih edilir. Keslamit, üst düzeyde kristal yapısına sahip olduğundan dolayı kolay aşınmayan ve bükülmeyen dayanıklı bir plastik malzemesidir. Bu dayanıklı özelliği sayesinde piyasada en çok satılan ve pek çok sektörde ihtiyaç duyulan bir plastik ürünüdür.

 Ekol Soğuk Çekme Demir Çelik A.Ş. Firması

Ekol Soğuk Çekme Demir Çelik A.Ş. Firması, kişilerin taleplerine göre keslamitin plastik malzemelerini, takviyeli takoz, levha çeşitleri, takoz, boş takoz ve benzeri özelliklerde profesyonel ekipmenleri ile hazırlayan bir firmadır.

​​​​​​​Müşterilerin taleplerini hızlı, doğu ve kaliteli bir hizmet ile yerine getirmek Ekol Soğuk Çekme Demir Çelik A.Ş. şirketini temen çalışma prensiplerinden bir tanesidir. Kendini sürekli yenileyen ve müşterilerine gün geçtikçe daha da iyi bir hizmet sunan Ekol Soğuk Çekme Demir Çelik A.Ş. şirketi, teknolojinin bütün yeniliklerini takıp eden, duyarlı çalışmaları ile çevreyle doğaya zarar vermeyen ürünleri tasarlayan bir firmadır.

 Keslamit Hizmeti Ciddi Bir İşlemdir.

Kestamit, Poliamid ve Döküm Polyamid gibi ve daha pek çok isim ile anılan bir plastik malzemesidir. Bek çok özelliğe sahip ve yapımında ciddi bir işçilik isteyen kestamit işin ehli kişiler tarafından yaptırılmalıdır.