Yaşam · 11 Ekim 2019

Yeni Nesil Berjer Modelleri

Berjer modelleri aynı zamanda tekli koltuk modelleri olarak da adlandırılmaktadır. Dekorasyonun vazgeçilmez parçaları arasında yer alan berjerler evinizin oturma odasında veya salonunda kullanabileceğiniz farklı desen ve renk alternatiflerine sahip olan koltuklardır. Stil sahibi kişilerin evlerinde sık sık tercih ettiği berjer modelleri sayesinde sizler de kendinize özel bir dekorasyon çizgisi oluşturabilirsiniz.

Mobilyalarınızla kontrast tonlarda bir berjer modeline sahip olarak salonunuza derinlik katabilir ya da favori köşelerinizi berjerler ile taçlandırarak kendinize özel bir alan oluşturabilirsiniz. Yatak odaları ile de uyumlu olabilen berjer modelleri sayesinde mekanlarınıza büyük bir derinlik kazandırabilirsiniz.

Berjer Renk Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Fosforlu, baskılı, ekose, oval, oymalı ve avangart gibi pek çok farklı modelde tasarlanan berjerler arasından seçim yapacağınız zaman hayalinizdeki dekorasyon stili göz önünde bulundurmalısınız. Pozitif etkisini yer aldığı tüm ortamlarda hissettirebilen berjerleri seçerken renk uyumuna da dikkat etmeniz gerekebilir.

Genel olarak koyu renklerin hakim olduğu bir dekorasyon stiliniz var ise daha açık renklerden tasarlanan berjer modellerini tercih edebilirsiniz. Böylelikle dekorasyon stiliniz içerisinde eşsiz bir renk uyumluluğu yakalamış olursunuz. Ayrıca berjerler arasından seçim yaparken mekanınızın ölçülerini de göz önünde bulundurmalısınız. Mekan ölçüleriniz ile uyumlu olabilecek berjer modelleri satın aldığınız zaman dekoratif açıdan avantajlı duruma geçebilirsiniz.

Yeni Sezon Berjer Modelleri

Rahatlığı ve estetik duruşu bir arada kullanıcılara sunan berjerler, barok tarzı mekanlarında hissetmek isteyenler için de birbirinden farklı zarif modellere sahiptir. Zamansız dekorasyon parçaları arasında yer alan berjerler ile kendinize özel dekorasyon stillerini ortaya çıkartabilirsiniz. Berjer modellerine göz atmak ve ihtiyaçlarınıza uygun olabilecek berjer modellerine sahip olmak isterseniz https://www.evinemobilya.com/berjerler adresine göz atabilirsiniz. Aynı adresten farklı koltuk takımlarını da inceleyebilirsiniz.