Yaşam · 20 Mart 2020

Delikli Sac Levha Nedir?

Delikli olarak üretilen sac levha modelleri yüzeysellik ve kullanılabilirlik sebebiyle normal düz saclar delinerek elde edilmektedir. Delik sac levha modelleri genellikle su veya havanın geçmesinin gerektiği havalandırma veya filtreleme gibi noktalarda kullanılmaktadır. Delikli desenlerden dolayı bu tür saclar genel olarak hafif ve ince bir yapıya sahiptir.

Delikli sac levhalar alüminyum, soğuk haddelenmiş çelik ve paslanmaz çelik şeklindeki farklı türlere sahiptir. Delikli sac levhalar benzersiz delik modelleriyle üretilerek sizlere sunulmaktadır. Farklı ölçülerde üretilen delikli sac levhalar yüksek güç ve ağırlık oranına sahiptir. Delikli sac levha modelleri estetik açıdan da son derece estetik bir görünüme sahiptir.

Delikli Sac Levhalar Güvenilir mi?

Çok yönlü yapıya sahip olan delikli sac levhaların kesimi ve üretimi son derece kolaydır. Yeni nesil teknolojilerden yararlanılarak kullanılan delikli sac levha modelleri arasından seçim yaparken istek ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundururken aynı zamanda kullanım alanlarınızı da göz önünde bulundurmalısınız. Aynı zamanda firma tercihinize de son derece dikkat etmelisiniz.

Kaliteli üretim sunan ve müşterileri tarafından olumlu geri dönüşler alan firmaları tercih ettiğiniz zaman daha uzun süre boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı ürünlere sahip olabilirsiniz. Bu tür ürünler ek bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeden kullanabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır.

Delikli Sac Levhalar Hangi Alanlarda Kullanılır?

Dekoratif ve fonksiyonel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz delikli sac levhalar farklı şekillerde üretilmektedir. Düz yuvarlak delikli, kademeli yuvarlak delikli, yarıklı yuvarlak delikli, kare, altıgen, sekizgen, hava yolu ve tam yapraklı yonca desenlerine sahip olabilen delikli sac levhalar da üretilen ürünler arasında yer almaktadır.

Delikli sac levhalar metal tabelalarda ve panolarda yaygın olarak kullanılabilmektedir. Delikli sacların çok yönlü yapıları onların filtre olarak kullanılabilmesine de imkan tanımaktadır. Estetik yapıya sahip olan delikli sac levhalar mimari uygulamalarda da değerlendirilir. Farklı güvenlik tedbirlerinde ve güvenlik bariyerlerinde delikli sac levhalar kullanılmaktadır. Cephe kaplaması yapılacağı zamanlarda ek bir koruma alanı olarak da delikli sac levha kullanılabilmektedir. Modellere göz atmak isterseniz https://www.ceylanlarmetal.com/urun/perfore-delikli-sac adresini ziyaret edebilirsiniz.